Tanie bilety na majówkę – Polski Bus

Dodane przez

Polski Bus wprowadził nową pulę tanich biletów obejmującą również okres długiego weekendu majowego.

  • PolskiBus.com otwiera nowy kalendarz na podróże od 1 kwietnia aż do 31 maja
  • Tysiące biletów w cenach rozpoczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację są już dostępne na stronie internetowej www.polskibus.com
  • Nowe terminy podróży obejmują również linie partnerskie: Eurolines Lt, Żak Express, AlbatrosBUS, Garden Service, BP Tour, Mobilis Group, Ideal Travel, Arriva

Początek wiosny, Święta Wielkanocne, majówka… to tylko kilka propozycji terminów, na jakie warto zwrócić uwagę w nowym kalendarzu, który już dziś uruchamia PolskiBus.com. Pasażerowie mogą planować wspaniałe podróże począwszy od 1 kwietnia, aż do końca maja. To niepowtarzalna okazja, aby razem z PolskiBus.com wybrać się na wiosenny wypoczynek w najlepszych cenach rozpoczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! 

Dziś Polski Bus udostępnia długo wyczekiwany kalendarz na dwa wiosenne miesiące. To najlepsza okazja, aby już dziś zaplanować podróże na długi weekend majowy lub odwiedziny najbliższych podczas tegorocznych Świąt Wielkanocnych. Coraz dłuższe i cieplejsze dni z pewnością spowodują, że poczujemy nową, świeżą energię i chęć do zwiedzania. Jak zwykle bilety za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej trafiają do najszybszych.

Nowy kalendarz połączeń na okres 1.04 – 31.05.2017 roku umożliwia rezerwowanie biletów na wszystkie trasy w ramach całej siatki połączeń PolskiBus.com, w tym również naszych partnerów: Arriva, Żak Express, Mobilis Group, BP Tour, Garden Service, AlbatrosBUS, Eurolines Lt oraz Ideal Travel.


Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Random articles